oferta
oferta Nasza firma prowadzi sprzedaż następujących produktów:

Oleje roślinne:

Olej rzepakowy surowy
Olej rzepakowy rafinowany

Olej sojowy surowy
Olej sojowy rafinowany

▪ Olej słonecznikowy surowy
▪ Olej słonecznikowy rafinowany

▪ Olej palmowy rafinowany

Olej rzepakowy rafinowany w paletopojemnikach 1000 L

Olej rzepakowy rafinowany w butelkach PET


Sposób dostawy

Działalność Flota Logistic Sp. z o.o. oparta jest na dostawach towaru w różnych wariantach w zależności od miejsca przeznaczenia oraz wymagań klienta. Najczęściej są to dostawy całocysternowe luzem w ilości od 8 do 25 ton każdorazowo. Transport oleju i tłuszczu roślinnego odbywa się bezpośrednio od producenta do finalnego klienta. Taki sposób dostawy gwarantuje naszym odbiorcom wysoką i stabilną jakość zakupionego towaru. Do każdej dostawy dołączony jest każdorazowo odpowiedni komplet dokumentów jakościowych oraz dokumentów sprzedaży. Oleje i tłuszcze roślinne dostarczamy naszym transportem samochodowym, przy czym istnieje również możliwość odbioru transportem kupującego.

Innym wariantem dostawy jest sprzedaż oleju rzepakowego rafinowanego w paletopojemnikach 1000 litrowych. Paletopojemniki są własnością Flota Logistic Sp. z o.o., dzięki czemu odbiorca nie jest zmuszony do angażowania swoich środków w opakowania oraz dbania o ich czystość. Olej dostarczamy naszym transportem, niemniej istnieje możliwość odbioru transportem własnym z naszego magazynu. Rafinowane tłuszcze i oleiny palmowe dostarczamy najczęściej swoim środkiem transportu.

Oprócz dostaw całocysternowych luzem, realizujemy również i mniejsze. Są to dostawy w blokach 20 kg pakowanych w kartony na europaletach lub wiaderkach. Środkiem transportu są chłodnie przystosowane do przewozu środków spożywczych.
firmakontakt
gr
sposób dostawy
Olej rzepakowy surowy
Otrzymywany jest poprzez proces tłoczenia nasion rzepaku. Znajduje zastosowanie w przemyśle paszowym oraz jako dodatek do produkcji różnego rodzaju olejów w przemyśle technicznym, produkcji biokomponentów i jako podstawowy składnik w produkcji rafinowanego oleju rzepakowego.

Olej rzepakowy rafinowany
Otrzymywany jest poprzez rafinację surowego oleju rzepakowego. Rafinację przeprowadza się w celu nadania mu odpowiednich właściwości, np. pozbawienia zabarwienia, poprawienia zapachu, zwiększenia trwałości. Końcowe przeznaczenie znajduje głównie w produkcji spożywczej oraz w gotowych wyrobach spożywczych. Na co dzień najczęściej stosowany jest do smażenia, podsmażania oraz jako dodatek do sałatek i surówek.

Olej sojowy surowy
Otrzymywany jest podczas procesu tłoczenia nasion soi. Bogaty w lecytynę, witaminę E, kwas linolowy zawiera także w porównaniu z innymi olejami bardzo dużo, bo aż 30-50% białka. Obok ważnych zastosowań w życiu każdego człowieka znajduje także zastosowanie między innymi w przemyśle paszowym.

Olej sojowy rafinowany
Otrzymywany jest poprzez rafinację oleju sojowego surowego. Wykorzystywany jest w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i chemicznym.

Olej słonecznikowy surowy
Otrzymywany jest podczas procesu tłoczenia nasion słonecznika. Znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym oraz jako dodatek do pasz. Jest podstawowym składnikiem w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego.

Olej słonecznikowy rafinowany
Olej roślinny spożywczy pozyskiwany z nasion rośliny oleistej - słonecznika. Otrzymywany jest poprzez rafinację surowego oleju słonecznikowego. Końcowe zastosowanie znajduje między innymi w przemyśle spożywczym jako dodatek do wyrobów maślanych. Wykorzystywany do smażenia, podsmażania, gotowania i do sałatek.

Olej palmowy rafinowany
Otrzymywany jest w procesie rafinacji surowego oleju palmowego. W temperaturze pokojowej ma postać gęstego, miękkiego masła o neutralnym, lekkim zapachu. Olej palmowy rafinowany znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym jako dodatek do produkcji margaryny, polew cukierniczych oraz do wypieku. Stosuje się go również do produkcji mydła, kosmetyków, świec, smarów. Doskonały do smażenia i podsmażania.


Firma  |  Oferta  |  Kontakt